AŞK

Modern ve yenilikçi yaklaşımıyla her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi hedefleyen NR1 Müzik, 2002 yılının bahar aylarını yine yepyeni bir grubu Türk Müziğine kazandırarak karşılıyor. Mister No

Vokalde Tolga Sayer, gitar'da Aykut Çeliköz, bas gitarda İsmail Han ve davulda Mert Alkaya'dan oluşan Mister No, pop müziğin güzel melodilerini, Rock müziğin dinamizmiyle başarılı bir şekilde birleştirdikleri ve uzun bir çalışmanın ürünü olan ilk albümleriyle Türk müzik piyasasına hızlı bir giriş yapıyor.14.01.1994 tarihinde Aykut Çeliköz tarafından kurulan Mister No grubu ,çeşitli eleman değişikliklerinin ve ayrılan bazı elemanların Kargo grubunu oluşturmasının ardından,1997 senesinde bugünkü halini aldı.

Mister No grubunun üyeleri, bu ilk albümlerinde müzik kariyerlerini ve deneyimlerini ortak bir çalışma ile birleştirerek her yaştan müziksevere hitap edecek modern bir albüme imza atıyorlar. " AŞK" , çarpıcı sözleri, baharı ve aşkı çağrıştıran sıcak melodisiyle Mister No ile tanışmak için en mükemmel seçim."ZOR BİR GÜNÜN GECESİ " İlk dinleyişte hafızalara kazınan sözleri ve müziğiyle yüksek tempolu bir Pop/rock şarkısı. "SENSİZ OLMUYOR" Modern düzenlemesi ve bitmiş bir aşka duyulan özlemi dile getiren sözleriyle dikkatleri çekerken Mister No romantik yönünü " İSTERSEN GEL " ve "ÇÖZÜM DEĞİL " şarkılarla gösteriyor."SÖYLE BANA" ve "ELBET BİR GÜN " ise özellikle rock müzikseverlerin çok seveceği dinamik pop/rock şarkıları.

Albümde yer alan şarkıların söz, müzik ve düzenlemeleri grup üyeleri Aykut Çeliköz ve Tolga Sayer'le birlikte Kargo grubundan tanıdığımız Serkan Çeliköz'e ait . Serkan aynı zamanda grubun gitaristi Aykut Çeliköz'ün kardeşi ve Mister No kuruluş kadrosunda da yer alıyordu. Serkan Çeliköz, yine Kargo grubundan tanıdığımız Serkan Öztürk ile beraber Mister No'nun bu ilk albümünün prodüktörlüğünü de üstlendi.Uzun ve titizlikle sürdürülen çalışmalar sonunda hazırlanan " AŞK " albümünde birbirinden güzel onbir şarkı sizleri bekliyor.

İdari Prodüktör Murat Akad
Prodüktör: Serkan Çeliköz
Kayıt & Mix Barış Büyük
Stüdyo Yeşil Müzik:


Tolga Sayer Vokal
Aykut Çeliköz Gitar Geri Vokal
İsmail Han Bas Gitar Geri vokal
Mert Alkaya Davul

Albüm yayın tarihi : 01 Mayıs 2002


RADYO
Albümün isim şarkısı olan " Aşk "'ın promosyon CD'si Niasan ayının ilk haftasından itibaren tüm büyük ve önemli radyo istasyonlarında çalınmaya başlanacak.

TV
Albümden ilk Video klip " AŞK " isimli şarkıya çekiliyor. "AŞK" başta Number One TV, Genç TV, Best TV, Kiss TV ve Kral TV olmak üzere Nisan ayının ikinci haftasından itibaren tüm kanallarda gösterime girecek.

NR1 Müzik
Korukent Gençlik yolu No:1, 1.Levent
Tel: 0212 347 22 62 fax: 0212 347 22 63

www.nr1music.com e-mail: nr1@nr1music.com


A
1. SÖYLE BANA
2. AŞK
3. ZOR BİR GÜNÜN GECESİ
4. ÇÖZÜM DEĞİL
5. SON RÜYA
6. İSTERSEN GEL

B
1. SENSİZ OLMUYOR
2. ELBET BİRGÜN
3. AL BENİ
4. YARINLARA BEDELSİN
5. BİZ İKİMİZ